Стало відомо, кому не світить обіцяна виплата 8 тисяч гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стало відомо, кому не світить обіцяна виплата 8 тисяч гривень
25 Грудня, 18:11

Стало відомо, кому не світить обіцяна виплата 8 тисяч гривень

Вже понад 354 тисяч підприємців і найманих робітників отримали допомогу по 8 тис. грн від уряду. Загалом це 2,8 млрд грн. однак, така допомога буде не для всіх, – про це заявив Євген Капінус, голова правління Пенсійного фонду України, – пише Газта. юа

«Ми перейшли в режим, коли щоденно отримуємо від Мінцифри переліки осіб, які подали заявку на отримання допомоги, і намагаємося щоденно здійснювати ті проплати, які надходять до Пенсійного фонду. Підлягають виплаті ті особи, перелік основної діяльності яких визначений Кабміном. Якщо це не основний вид діяльності в роботі цих підприємців або застрахованих осіб, виплати не здійснюються», – заявив Капінус.

Подати заявку про матеріальну допомогу можна в додатку “Дія” в особистому кабінеті, обравши розділ “послуги”.

Заповнення заяви триватиме не більше 5 хвилин, а гроші автоматично будуть зараховані на особистий гривневий рахунок після перевірки даних.

До слова, понад 261 тис. українців подали заявку через державний сервіс “Дія” на отримання одноразової допомоги у 8 тис. грн. Тисяча заяв за секунду. Такий темп взяли на старті. Сьогодні понад 261 тисяч українців успішно оформили заявки на виплати через “Дію” за 5 днів.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.

Відео