Стало відомо, що буде з будинком, через обвал якого загинули 8 людей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стало відомо, що буде з будинком, через обвал якого загинули 8 людей
02 Вересня, 12:23

Стало відомо, що буде з будинком, через обвал якого загинули 8 людей

У Дрогобичі влада ухвалила рішення демонтувати будинок. Це трапилось тільки через два роки після страшного обвалу, який забрав життя 8 людей. Йдеться про місце, де 27 серпня 2019 року стався обвал житлової будівлі. Про це розповіли у Дрогобицькій міській раді.

Будівлю визнали аварійною. Клопотанням місцевої влади, із державного фонду Кабміну навесні 2020 року скерував у Дрогобич 40 мільйонів 727 тисяч гривень на купівлю нових осель для мешканців Грушевського 101/1, – мовиться у повідомленні.

Влада закупила 59 квартир. Натомість незабаром будівлю розберуть. Адже раніше цього не могли зробити тому, що на неї був накладений арешт та тривали слідчі дії, щоб з’ясовувати причину завалу.

У червні арешт зняли. Тож тепер активно шукають організацію, або фахівців, які в найближчий час розберуть будівлю, – розповіли в міськраді.

Нагадаємо, 28 серпня 2019 року орієнтовно о 3 ночі у Дрогобичі обвалився будинок. Обвал трапився на частині 4-поверхового будинку та зруйнував 13 квартир. Внаслідок трагедії загинули 8 людей. Версію вибуху газу одразу відкинули, адже шибки у сусідніх квартирах цілі. Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради повідомив, що обвал стався через руйнування середньої несучої стіни підвалу.

  • 0
  • 858
Відео