Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стало відомо, що Маркіян Мальський очолить Львівську облдержадміністрацію
15 Червня, 12:34

Стало відомо, що Маркіян Мальський очолить Львівську облдержадміністрацію

Президент Зеленський  визначився з очільником Львівщини. Як стверджує “Форпост”, посилаючись на власні джерела, головою Львівської адміністрації стане Маркіян Мальський. Попередньо йшлося про відмову Мальського від пропозиції та, очевидно, він таки знайшов для себе аргументи змінити свою позицію стосовно пропонованої посади.

В «громадському обговоренні»кандидатів на очільника Львівщини, яке запропонував Зеленський, лише два кандидати отримали позитивну підтримку людей – Мальський та Козицький.

Що варто знати про Маркіяна Маркіяновича Мальського. Він – кандидат юридичних наук, адвокат, керівник Західноукраїнської філії адвокатського об’єднання Arzinger, почесний консул Австрії у Львові.

Спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах, а також вирішенні спорів, в тому числі, у міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах. З 2008 року адвокат об’єднання «Arzinger», у якому є партнером, керівником Західноукраїнського відділення та головою практики вирішення міжнародних спорів.
До того як приєднатися до команди Arzinger, адвокат Мальський працював юристом в групі міжнародного арбітражу в компанії Freshfields Bruckhaus Deringer в Парижі.

Після Революції гідності Мальський відмовився обійняти посаду начальника ДФС у Львівській області, яку виграв у публічному конкурсі. Головна причина відмови – «відмінність у баченні розвитку та цілей служби після співбесіди з Романом Насіровим»

Маркіян Мальський – Почесний консул Австрійської Республіки у місті Львів з жовтня 2016 року.

Схожі новини