Стало відомо, скільки у Львові вуличних котів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стало відомо, скільки у Львові вуличних котів
05 Липня, 15:44

Стало відомо, скільки у Львові вуличних котів

Наприкінці червня у Львові підрахували безпритульних котів за унікальним алгоритмом. Його розробили у співпраці з опікунами котів на базі платформи Animal-ID.info. Раніше такого підрахунку не проводили в жодному місті у світі. Про це повідомила  прес-служба Львівської міської ради.

“Завдяки активній участі опікунів та волонтерів вдалося з’ясувати, що на території міста живе 5992 вуличних коти. Наступним кроком має стати розробка міської програми, яка матиме на меті безпечне співіснування тварин та людей, а також регулювання кількості котів на вулиці гуманним шляхом”, – зазначили у міській раді.

До підрахунку долучилися 74 волонтери, вони працювали у секторах по місту 5 днів. Загалом це тривало 75 годин. Організацією займалося ЛКП “Лев” у співпраці з компанією „Кормотех“ та міжнародним фондом Four Paws Ukraine.

«Коти в нашому місті є і вони зосереджені у спальних районах, де їх підгодовують. Мешканці надзвичайно гуманні: миски з водою, лотки для годування, коти підходили близько, а отже не бояться людей. Це свідчить, що Львів — гуманне місто!», – зазначила Оксана Кошак, директорка ЛКП «Лев».

 

Фото: LMN.

Відео