Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стало відомо, в яких містах Львівщини оселилось найбільше переселенців
02 Серпня, 17:00

Стало відомо, в яких містах Львівщини оселилось найбільше переселенців

Станом на сьогодні у Львівській області офіційно зареєструвались понад 245 тисяч ВПО, з яких 75 тисяч – діти. Велика частка ВПО є особами з інвалідністю, вони потребують особливої уваги соціальних служб області, навантаження на які суттєво зросло. Про це повідомляють у Львівській ОВА.

Найбільше переселенців проживає у великих містах Львівської області – Львів, Дрогобич, Стрий, Самбір, Червоноград. Більшість ВПО знайшли комфортні умови проживання, зокрема у приватному секторі. Водночас на кінець липня більш як 9 тисяч ВПО досі мешкають у закладах освіти, які не пристосовані до комфортного проживання.

«Значна частина вимушених переселенців перебуває у закладах соціальної інфраструктури області, які не розраховані на довготривале проживання та повинні відновити з нового навчального року свою роботу. Враховуючи активність проведення бойових дій на території держави, існує велика ймовірність того, що значна кількість евакуйованих осіб залишаться в області на довготривалий період», – зазначає заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОВА Вадим Табакера.

Першочергове право на таке житло у викуплених за бюджетні кошти квартирах матимуть багатодітні сім’ї, сім’ї з дітьми, вагітні жінки, особи, які втратили працездатність, особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії росії.

Схожі новини