Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Сталий розвиток неможливий під звуки пострілів і вибухів»: Зеленський в ООН
25 Вересня, 08:07

«Сталий розвиток неможливий під звуки пострілів і вибухів»: Зеленський в ООН

Президент України Володимир Зеленський висловив сподівання, що завдяки підтримці міжнародних партнерів вдасться досягнути повернення українських територій, припинення війни та встановлення миру.

Про це йдеться на сайті Офісу президента з приводу виступу Зеленського у діалозі лідерів на Саміті ООН з питань Цілей сталого розвитку в рамках 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

«Жодна держава не досягне сталого розвитку без миру та відчуття безпеки. Сталий розвиток неможливий під звуки пострілів і вибухів, неможливий там, де панують агресивні геополітичні стратегії, що аплодують вторгненню до інших держав і порушенню прав і свобод людини.

 

Нашими завданнями є істотне зростання економіки задля подолання бідності та підвищення зайнятості населення, дієва реформа правоохоронних і судових органів, завершення реформи децентралізації. На цьому шляху сьогодні два бар’єри.

 

Перший – це внутрішньополітична традиція, коли важливі для розвитку реформи отримують спротив. Але з цим нова українська влада обов’язково впорається.

 

Другий бар’єр набагато складніший. І нам його не подолати без міжнародної підтримки. Це війна внаслідок російської агресії проти України. Я вірю, що разом з міжнародними партнерами, політико-дипломатичним шляхом ми зможемо домогтися повернення наших територій, припинення війни та панування миру», – резюмував Президент України.

 

Фото: Офіс президента України

Схожі новини