Стан хлопчика зі Старосамбірщини, який впав в окріп, погіршився | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стан хлопчика зі Старосамбірщини, який впав в окріп, погіршився
01 Травня, 15:55
logo-black

Стан хлопчика зі Старосамбірщини, який впав в окріп, погіршився

Тетяна Пасічник

Сьогодні зранку дворічному Іванкові Малетичу зі села Сусідовичі, що на Старосамбірщині, стало гірше. Він надалі перебуває на штучній вентиляції легень у реанімації.

Мама хлопчика Іванна Малетич каже, вчора у них з’явилась надія на порятунок, але марно.

“Вчора лікар покликав мене на розмову, – розповідає LMN Іванна Малетич. – Сказав, що є можливість поїхати на лікування в Америку, але треба принести всі документи, щоб терміново зробити закордонний паспорт. Я сьогодні все зібрала, принесла, а мені кажуть шокуючу новину. Стан Іванка дуже погіршився, тому все поки відміняється. Лікарі не можуть давати ніяких шансів і прогнозів, поки мовчать”.

Мама в розпачі. Каже, тепер надіється лише на Божу допомогу, адже з коштами проблем вже немає.

“Нам допомогло дуже багато добрих людей. Долучилось спонсорів багато, гроші є, але, на жаль, від них тепер нічого не залежить, – каже. – Всі гроші, які нам залишаться після лікування, ми передамо іншим хворим діткам у благодійний фонд, нам не треба чужого. Головне, щоб синові стало краще”.

Зараз дитина у медикаментозному сні. Поруч з ним весь час перебуває мама. Медики кажуть, на 5-8 день після опіків організм починає відторгувати обпечену шкіру. Тоді багато токсинів всмоктується в кров.

Нагадаємо, 23 квітня 2-річний Іванко впав у 40-літрову каструлю з окропом. Мама гріла воду, аби випрати одяг, і поставила студити на землю. Поруч бавився син і випадково впав. Хлопчик отримав 70% опіків тіла.

  • 1
  • 13505
Відео