Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Стан покращується”: 51-річна львів’янка провела на апараті ШВЛ 33 дні
10 Червня, 17:56

“Стан покращується”: 51-річна львів’янка провела на апараті ШВЛ 33 дні

Сьогодні, 10 червня, у львівській обласній інфекційній лікарні від апарату ШВЛ від’єднали 51-річну львів’янку, яка пробула на ньому 33 дні. Зазначимо, у жінки діагностували важку ковідну пневмонію і у критичному стані перевели на штучну вентиляцію легень. Сьогодні жінка почала дихати самостійно, передає Zaxid.net.

Як повідомив завідувач відділення інтенсивної терапії і реанімації Віктор Токарєв, це перший випадок в лікарні такого тривалого перебування пацієнтки на ШВЛ. Деякі хворі також довго були на штучній вентиляції легень, але 51-річна львів’янка – найдовше.

«Спершу жінку госпіталізували до лікарні і розпочали лікування. Через п’ять днів її стан не поліпшився і її перевели в реанімацію. Стабілізувати стан пацієнтки не вдавалося і через день її підключили до апарату ШВЛ. Впродовж двох тижнів стан пацієнтки був критичний, а тоді вона почала поволі йти на покращення», – каже Віктор Токарєв.

Зараз жінка при свідомості, але ще перебуватиме у відділенні інтенсивної терапії. Лікарі побоюються, щоб важка пневмонія не дала інших ускладнень, тому спостерігають за пацієнткою.

Нагадаємо, станом на 10 червня на Львівщині 2289 випадків зараження COVID-19.

Фото: medcv.gov.ua.

  • 0
  • 701
Схожі новини