Стара осика впала на територію Самбірського лісового господарства: обійшлося без потерпілих | Львівська мануфактура новин
Стара осика впала на територію Самбірського лісового господарства: обійшлося без потерпілих
02 Січня, 14:22
logo-black

Стара осика впала на територію Самбірського лісового господарства: обійшлося без потерпілих

В Старому Самборі багаторічна осика впала на територію ДП «Самбірське лісове господарство», приблизно за 50 метрів від прохідної на територію підприємства. Як видно з фото, які Львівській мануфактурі новин передали місцеві жителі, дерево сильно пошкодило паркан. На щастя, оібйшлося без потерпілих.

Цей факт підтвердив т.в.о директора лісгоспу Юрій Мрочко. За його словами, дерево впало через негоду – не витримало сильного вітру.

«Ця осика росла вздовж дороги, і це відповідальність служби автодоріг. Але можу сказати, що ззовні дерево не виглядало хворим, воно не мало ніяких ознак того, що його треба зрізати», – сказав Юрі1 Мрочко.

За його словами, комунальники вже працюють на місці. Вони мають очистити територію та відремонтувати паркан.