Стараннями партизанів: на Херсонщині одним колаборантом стало менше | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стараннями партизанів: на Херсонщині одним колаборантом стало менше
06 Серпня, 18:18

Стараннями партизанів: на Херсонщині одним колаборантом стало менше

Російські та проросійські Telegram-канали, а також деякі ЗМІ публікують інформацію про те, що колаборант Віталій Гура — так званий «заступник голови адміністрації» окупованої Нової Каховки — помер під час транспортування до однієї з лікарень окупованого Криму.

«Гура був у вкрай тяжкому стані. Помер під час транспортування до однієї з лікарень Криму, де йому мали надати всю необхідну медичну допомогу», — заявляють пропагандисти.

Водночас інший, херсонський, колаборант Кирило Стремоусов повідомив, що смерть не підтверджує, і Гура перебуває в реанімації після замаху на нього.

Нагадаємо, 6 серпня російська пропагандистська агенція «РІА Новості» повідомила, що на колаборанта Гуру скоїли замах. З посиланням на джерела серед окупантів пропагандисти повідомили, що напад стався біля будинку, де проживав Віталій Гура. Так, невідомі стріляли у колаборанта, ймовірно, з пістолета Макарова.

Раніше у Новій Каховці партизани ліквідували колишнього поліцейського, колаборанта Сергія Томку. Після зради його призначили «заступником начальника поліції» міста. А на Харківщині у селищі міського типу Великі Бурлуки підірвали місцевого колаборанта Євгена Юнакова.

Відео