Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Старосамбірські депутати кличуть до себе Синютку та Ганущина
09 Листопада, 18:32

Старосамбірські депутати кличуть до себе Синютку та Ганущина

Через порушення статуту комунального підприємства обласної ради «Галсільліс»

Старосамбірська районна рада скликала сьогодні позачергову президію. Причиною стало те, що очільник обласного КП «Гальсільліс» призначив керівником дочірнього підприємства на Старосамбірщині Дмитра Єдинака. Хоча напередодні райрада цю кандидатуру не підтримала абсолютною більшістю голосів.

«Як може працювати підприємство, якщо його керівник порушує статут? Адже у статуті чітко вказано, що керівника КП «Галсільліс» Старосамбірщини призначають з погодження голови районної ради. Це питання винесли на сесію. І за Дмитра Єдинака на сесії проголосувало лише 3 депутати із 40»,- каже депутат Василь Курій.

Він також розповів, що вже протягом трьох років Старосамбірська райрада не приймає звітів Дмитра Єдинака. Адже у діяльності підприємства багато зловживань та порушень, відкрито кримінальні провадження та зафіксовано мільйонні збитки. За час, коли «Галсільліс» очолював Єдинак, у підприємства зросла дебеторська та кредиторська заборгованість.

Тож сьогодні президія райради Старосамбірщини висунула вимогу провести виїзне засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради у районі, а також хоче зустрітися із головами ОДА та облради Олегом Синюткою та Олександром Ганущиним.

Очільниця райради Старосамбірщини Тетяна Терлецька також надіслала лист, в якому наголошує, що кандидатуру Дмитра Єдинака вона погодити не може, оскільки більшість депутатів проти.

Нагадаємо, раніше під час сесії старосамбірські депутати не погодили кандидатуру Дмитра Єдинака, яку пропонувала конкурсна комісія обласної ради.

Схожі новини