Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Старосамбірські депутати вимагають зустрічі з Мальським
25 Жовтня, 11:24
logo-black

Старосамбірські депутати вимагають зустрічі з Мальським

Юлія Швидко

Вчора депутати Старосамбірської районної ради на позачерговій сесії прийняли важливі рішення. Якщо до них прислухаються обласні очільники, у районі з’явиться 6 ОТГ, які зможуть забезпечити нормальне життя для мешканців Старосамбірщині.

«Старосамбірський район – географічно непростий, гірська місцевість. Тому ми довго думали, як його поділити на ОТГ, аби люди отримали доступ до освітянських та медичних закладів, могли без проблем звернутися до місцевої адміністрації. Вийшло 6 об’єднаних територіальних громад. Обласна влада ж вважає, що достатньо трьох. В одній ОТГ буде 15 тисяч населення, у другій – 20 тисяч, а а в третій – взагалі 36 тисяч. І ці ОТГ мають бути успішними. Правда, як  при такому розподілі досягти успіху у на 95 відсотків дотаційному районі, поки ніхто не каже», – говорить LMN депутат Старосамбірської райради Василь Курій.

Місцеві депутати наполягають на створенні таких громад: Старосамбірської, Добромильської, Хирівської, Стрілківської, Нижанковицької разом зі Трушевицькою сільрадою та Новоміською з Міженецькою ОТГ. До такого рішення дійшли спільно зі сільськими головами та мешканцями, які проживають у районі.

У понеділок, 28 жовтня, депутати райради разом з головами та активістами їдуть до Львова на зустріч з головою ОДА Маркіяном Мальським та керівником ЛОР Олександром Ганущиним. Зі собою везуть усі необхідні документи.

«Наша акція – мирна. Під кабінетом Мальського при необхідності проведемо ще одну сесію райради. Керівники області повинні нас почути: 100 відсотків мешканців району мають своє бачення територіального розподілу. У нас на руках – усі необхідні цифри, які аргументовано доводять необхідність 6 ОТГ. У кабінеті голови ЛОДА будемо доти, доки він не почує людей», – додає Василь Курій.

Фото: ілюстративне

Схожі новини