Старосамбірський район увійде в Новий рік без бюджету | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Старосамбірський район увійде в Новий рік без бюджету
14 Грудня, 15:02

Старосамбірський район увійде в Новий рік без бюджету

 

 

Старосамбірська районна рада сьогодні не змогла затвердити бюджет на 2019 рік. Під час голосування забракло трьох голосів.

Не підтримали головного фінансового документу представники ВО «Свобода», «Народного контролю» та «Громадянської позиції».

 

«Ми також є в опозиції до влади – тієї, що в Києві. Але від гри політиків не мають терпіти люди на місцях. Фракція «Волі» підтримала районний бюджет одноголосно. А як не голосувати за правильні речі? Як на зиму людей залишати без плану – як формувати і витрачати гроші? Хай той бюджет копійчаний, але ж і ті копійки треба по районі розподілити, щоб люди могли працювати, – каже депутат Старосамбірської райради від партії «Воля» Василь Курій. – Мені до кінця не зрозуміло, яку мету переслідують фракції, які не голосували за бюджет –  створити хаос, всі збаламутити, зробити так, щоб було все погано, а потім на такій ситуації заробляти собі бали? Може, є вказівка від їхнього партійного керівництва діяти саме так? У сесійну залу райради хочуть затягнути політику, яка ведеться в країні. А тут не треба політики, тут треба працювати».

 

Під час голосування з шести депутатів з фракції Блоку Петра Порошенка присутніми були лише двоє.

 

«Якби вони були в сесійній залі, бюджет би прийняли. Бо ж лише трьох голосів забракло, – додає Курій. – А так через їхню халатність, в’ялість і неконструктивну роботу район лишається без головного фінансового документу. Голова ЛОДА Олег Синютка має шукати причину своїх проблем серед своїх.»

Відео