Старосамбірянка-двістібальниця поділилася враженнями від зустрічі з Мальським та Ганущиним | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Старосамбірянка-двістібальниця поділилася враженнями від зустрічі з Мальським та Ганущиним
27 Липня, 15:59
logo-black

Старосамбірянка-двістібальниця поділилася враженнями від зустрічі з Мальським та Ганущиним

Марія Оринчак

Випускниця Старосамбірської середньої школи №1 Соломія Сигерич здала ЗНО з біології на 200 балів. В числі інших абітурієнтів, які отримали максимальний бал на ЗНО, побувала на зустрічі з головою Львівської ОДА Маркіяном Мальським та головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним.

«Загалом це тривало недовго – десь близько години, але було досить цікаво. Звісно, чиновники хвалили нас. Пан Маркіян зазначив, що у своїй роботі вони навіть намагаються рівнятись на нас – докладати максимум зусиль. Держслужбовці поділились своїми секретами успіху. Якщо коротко, то їх суть полягає в тому, щоб поставити перед собою ціль, не надто на ній зациклюватись, не носитись з тою ціллю, але багато працювати і не хвилюватись за результат», – розповідає LMN Соломія.

Усім двістібальникам вручили грамоти та грошові нагороди у розмірі 4 тисячі гривень, тим, хто здав ЗНО із двох предметів на максимум – 8 тисяч. Соломія отримані кошти планує потратити на придбання гаджета, який стане корисним у подальшому навчанні.
Дівчина готувалася до ЗНО з біології два роки з репетитором. Каже, що за популярними жовто-синіми великими підручниками не йшла, бо не дуже їй були до вподоби. Натомість обирала старіші підручники, необов’язково адаптовані під формат ЗНО.

«Я знала, що результат буде хорошим. Знала, що наберу точно більше 190 балів. Дехто з друзів і знайомих казав, що здам на двісті ще впродовж навчального року. Мені дуже пощастило з репетитором – Марією Мартич, вона подавала матеріал дуже ґрунтовно, інколи навіть більш детально все пояснювала, аніж цього потрібно на ЗНО», – каже випускниця.

Окрім біології, дівчина здавала українську мову, хімію та математику.

«Останній предмет здала на 186 балів. Почала готувати математику тільки у листопаді. Бо до того ніхто й подумати не міг, що вона буде обов’язковою для вступу туди, куди я хотіла», – додала дівчина.

Соломія вступила до омріяного вишу – Львівського національного медичного університету . Сьогодні везе туди оригінали документів.

Фото: надала Соломія Сигерич

Відео