Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Старосамбірянці, яка потрапила у смертельну ДТП, потрібна допомога
06 Листопада, 11:35
logo-black

Старосамбірянці, яка потрапила у смертельну ДТП, потрібна допомога

Ярослава Світлична

20-річна Ірина Пастернак зараз знаходиться у реанімаційному відділені Старосамбірської лікарні. Кілька днів тому дівчина потрапила в аварію поблизу села Бачина. Мотоцикліст, з яким їхала Ірина, загинув на місці. 

“Зараз Ірина вся в гіпсі. У неї численні переломи, тріщина черепу, забій головного мозку. Щодня на лікування йде близько 4 тисячі гривень, ми самі не в силах знайти стільки грошей,” – розповідає LMN мама Ірини Ольга Володимирівна.

Учора дівчину мали перевезти до Львова, але поки стан не дозволяє.

“Ірина навчалась в училищі у Нижанковичах. Коли закінчила, роботи за спеціальністю  не було. Їх в сім’ї декілька, мама виховує дівчат сама. Тому так вийшло, що Іра мусіла поїхати на заробітки. З Ігорем, який загинув, вони не зустрічались. Просто дружили всі в одній компанії. Він теж їздив на заробітки до Чехії”, – каже LMN подруга Ірини Олександра Кміть.

Зараз Ірина при свідомості, проте дуже слабка.  Олександра каже, що перше, що спитала в неї Ірина під час вчорашнього візиту, чи та не постраждала. 

“Уявляєте, вона навіть не про себе почала думати , а про нас спочатку. Питала, з ким їхала на мотоциклі. Ми поки не розповіли їй, що Ігор загинув”, – розповідає подруга. 

В ту ніч дівчата-подруги, Христина та Марія, приїхали на місце аварії впродовж 15 хвилин. 

“Ми викликали поліцію, швидку. Поїхали до лікарні з Ірою. Потім туди ж привезли того водія, що був за кермом автівки, з якою і зіткнулися Іра з Ігорем. Водія зразу почали прокапувати. Ми переживаємо, аби все в цій аварії було справедливо, бо знаємо, що за участю того водія на автомобілі на Старосамбірщині відбулось вже не одне ДТП, але чомусь все йому сходить з рук. Зараз його вже випустили з СІЗО”, – каже Олександра.   

Реквізити Ощадбанку для допомоги: 5167490131499932 (Ольга Пастернак, мама дівчини).

  • 0
  • 15091
Схожі новини