Старший солдат Валентин Півень – фонд «Яворівщина» розповів історію Героя з 24 бригади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Старший солдат Валентин Півень – фонд «Яворівщина» розповів історію Героя з 24 бригади
05 Квітня, 19:00

Старший солдат Валентин Півень – фонд «Яворівщина» розповів історію Героя з 24 бригади

Валентин Півень проживав у селі Дебрі на Яворівщині. Сам чоловік родом із Дніпропетровщини, втім військова служба привела його на Прикордоння Львівщини. Тут він закохався, одружився і став батьком двох дітей. Коли почалося повномасштабне вторгнення, він відразу спакував речі і став до лав 24 ОМБр – боронив Луганщину.

Валентин – перша дитина у сімʼї. На рідній Дніпропетровщині вивчився на машиніста, трошки попрацював, але у 2016-му вирішив підписати контракт з ЗСУ. Потрапив у 93 бригаду і у її складі вирушив на навчання на Яворівський полігон. Тут закохався в місцеві дівчину Оксану з якою одружився. Перевівся і переїхав на Яворівщину. Подружжя виховувало двох дітей.

Після повномасштабного вторгнення Валентин добровільно мобілізувався у 24 бригаду і вже 1 березня був на позиціях поблизу селища Золоте на Луганщині. Це була нульова лінія оборони. 16 квітня під час одного з артилерійських обстрілів осколок пробив легені нашого Героя. Через інтенсивність вогню побратими не мали змоги оперативного його евакуювати.

Більше спогадів про відважного воїна від дружини, мами та доньки дивіться у 30 випуску проекту #ЖиттяЗаТебе за посиланням.

Відео