Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Старшина може сісти на 10 років, бо побив солдата
02 Вересня, 13:45

Старшина може сісти на 10 років, бо побив солдата

Військова прокуратура Львівського гарнізону завершила досудове розслідування в кримінальному провадженні стосовно побиття 28-річного солдата-контрактника В’ячеслава Явного. Чоловік отримав травми від старшого сержанта Сергія Ліпяніна ще торік. Тривалий час пролежав у лікарні та втратив селезінку.

Прокуратура скерувала до Яворівського районного суду обвинувальний акт. Старшого сержанта обвинувачуватимуть у застосуванні насильства щодо підлеглого, що спричинило тяжкі наслідки. За вчинене йому загрожує від 7 до 10 років позбавленням волі.

«У ході слідства Територіальним управлінням ДБР встановлено, що в липні 2018 року старшина під час проведення заняття із самопідготовки застосував насильство до підлеглого. Спричинив бійцю фізичний біль та моральні страждання. Зокрема, умисно наніс солдату тілесні ушкодження в ділянку селезінки і, як наслідок, ушкоджений орган довелося видалити», – кажуть у прокуратурі.

Нагадаємо, подія трапилась 17 липня минулого року у 45-й окремій артилерійській бригаді. Вона тимчасово дислокується у Яворівському районі в селі Старичі. Військовослужбовець-контрактник, 28-річний В’ячеслав Явний із Хмельниччини був на занятті і приліг на парту, коли увійшов старшина Ліпянін. Побачив, що солдат лежить, підійшов та вдарив молодшого у званні у бік. Вже за кілька годин солдат на плацу втратив свідомість. Його забрали у шпиталь, де прийшлось вирізати травмовану селезінку.

 

Фото: Радіо Свобода( на фото постраждали солдат)

Схожі новини