Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стартувала благодійна акція «Подаруй дитині свято»
04 Листопада, 20:11
logo-black

Стартувала благодійна акція «Подаруй дитині свято»

Сьогодні у соціальній мережі Фейсбук організатори акції «Подаруй дитині свято» повідомили,  що підготовка до неї вже розпочалась.Цього тижня обіцяють опублікувати перші листи. 

Організовують акцію молоді громадські активісти Вероніка Кашинська та Данило Сороковий. Партнерами акції є Львівський молодіжний клуб, Львівський обласний молодіжний центр та Студентська рада Львова.  Мета акції – підготувати подарунки до Святого Миколая дітям з інтернатів та малозабезпечених сімей та незрячим дітям.

“Велика команда крутих людей творить цю акцію, дітки вже починають писати листи та робити замовлення Миколаю. З кожним роком ми намагаємось охопити все більше дітей. Цьогоріч збираємо листи не тільки по Львові, а й по Новояворівську. Можливо, візьмемо ще з якигось містечок”, – розповідає LMN організаторка акції Вероніка Кашинська.

За допомогою соціальних служб організатори збирають листи до Миколая від дітей з інтернатів та малозабезпечених родин. Згодом сканують їх і публікують на сторінці акції у Facebook. Охочі  можуть зголоситися, забронювати лист у коментарях і виконати те, що в ньому описано. Куди саме приносити подарунки – повідомлять згодом.

 

“Зараз триває тільки підготовка до акції. Чимало людей, які брали листи попередніх років вже питали нас чи буде акція цьогоріч, отож ми анонсували, що вона буде. Однак поки що ми не ще не отримали листів від діток. Цього року ми плануємо забезпечити подарунками близько 500 дітей, але ми не встановлюємо якоїсь межі – якщо будуть ще листи, то візьмемо і їх,” – каже Вероніка.

Схожі новини