Стартує перший півфінал національного відбору на «Євробачення-2019» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стартує перший півфінал національного відбору на «Євробачення-2019»
09 Лютого, 17:54

Стартує перший півфінал національного відбору на «Євробачення-2019»

Сьогодні, о 19.00 годині розпочнетьсяя перший півінал національного відбору на «Євробачення 2019». З 9 учасників журі та глядачі оберуть трьох, хто згодом виступить у фіналі.

За право представляти Україну на Євробаченні-2019 у першому півфіналі боротимуться такі учасники :

The Hypnotunez
LETAY
VERA KEKELIA
ЦеШо
YUKO
MARUV
Brunettes Shoot Blondes
BAHROMA, пише UA.перший

Обрання конкурсантів, які пройдуть у фінал, відбуватиметься шляхом онлайн-голосування глядачів та виставлення оцінок від національного журі в складі: народної артистки України та переможниці «Євробачення-2016» Джамали, народного артиста України та представника України на «Євробаченні-2007» Андрія Данилка та продюсера й соліста гурту The Maneken Євгена Філатова.

Результати голосування глядачів додаються до оцінок від суддів, після чого визначається загальний результат, за підсумками якого учасники з найбільшою кількістю балів потрапляють у фінал. За правилами нацвідбору до фіналу пройде лише шість виконавців – по три учасники з кожного півфіналу. Офіційні правила голосування в Нацвідборах дивіться тут.

Нагадаємо, другий півфінал нацвідбору «Євробачення-2019» відбудеться 16 лютого. А вже 23 лютого українці дізнаються, хто саме представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019 у Тель-Авіві.

  • 0
  • 246
Відео