Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Статистики розповіли, від чого найчастіше помирають чоловіки на Львівщині
21 Листопада, 10:01

Статистики розповіли, від чого найчастіше помирають чоловіки на Львівщині

У пресслужбі Головного управління статистики у Львівській області з нагоди Міжнародного дня чоловіків розповіли декілька цікавих фактів. Відповідно до статистичних даних, майже 60% з чоловіків Львівщини – мешканці міст.

“Хлопчиків зазвичай народжується більше: на 100 новонароджених дівчаток припадає 105 хлопчиків. Серед сорокарічних мешканців області чоловіків і жінок майже порівну, з кожним наступним роком кількість жінок збільшується. Вже у віці 50 років на 100 жінок припадає 93, а у віці 70 років – 63 чоловіки відповідного віку. Це зумовлено тим, що чоловіки частіше помирають і живуть менше, ніж жінки”, –йдеться у повідомленні.

На початок 2019 року середній вік чоловіків області становив 38 років, а жінок – 42 роки. Середній вік чоловіків, які померли у 2018 році, становив 66 років, жінок – 77 років. Хлопчики, народжені минулого року, з найвищою ймовірністю доживуть до 68 років, що на 10 років менше, ніж жінки.

“У чоловіків ризик передчасної смерті значно вищий, ніж у жінок. Різке зростання рівня смертності у чоловіків розпочинається у віці 40–44 роки, тоді як у жінок – після 55-59 років. Найчастіше причинами смерті у чоловіків є хвороби системи кровообігу, 56 випадків на 100 померлих, новоутворення – 15 випадків та зовнішні причини – 9 випадків”, – додають статистики.

Схожі новини