Став на захист Батьківщини попри незадовільний стан здоров’я: завтра Львів попрощється з 30-річним Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Став на захист Батьківщини попри незадовільний стан здоров’я: завтра Львів попрощється з 30-річним Героєм
25 Травня, 16:21

Став на захист Батьківщини попри незадовільний стан здоров’я: завтра Львів попрощється з 30-річним Героєм

У п’ятницю, 26 травня, Львів попрощається з Героєм Володимиром Партикою, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у Львівській міській раді.

30-річний Володимир Партика навчався у Середній загальноосвітній школі №67 міста Львова та у Ліцеї №51 імені Івана Франка Львівської міської ради. Одночасно з навчанням активно займався футболом та важкою атлетикою. Здобував освіту у Відокремленому структурному підрозділі «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

У мирний час протягом довгого періоду працював у ПАТ «Львівський холодокомбінат» ТМ «ЛІМО», згодом – у ТОВ «Сирні мандри». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації активно допомагав Збройним Силам України. Згодом, попри незадовільний стан здоров’я, став на захист Батьківщини до лав 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

У Володимира Партики залишилися батьки та молодша сестра.

Відео