Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Сто галичан, які змінили світ»: УГП закликає долучатися до цікавого проєкту (Відео)
28 Липня, 21:16
logo-black

«Сто галичан, які змінили світ»: УГП закликає долучатися до цікавого проєкту (Відео)

Ірина Петришин

Письменників, акторів, юристів, спортсменів, архітекторів, митців планують зібрати в одному проєкті «100 галичан, які змінили світ». За цю непросту роботу взялися представники Української Галицької партії. У проєкт увійдуть ті, хто тут народився, працював і навіть ті, що ніколи не були на Галичині, але прославили наш край.

Усі бажаючі зможуть запропонувати кандидатуру видатного галичанина чи галичанки. До проєкту увійдуть ті персонажі, які під час голосування наберуть найбільшу кількість лайків. Після цього УГП видаватиме брошуру із сотнею найвеличніших імен.

«Цим проєктом хочемо дати можливість зрозуміти українцям, що Галичина – то є колиска дуже багатьох здобутків, які можна на сьогодні інтерпретувати. Завдяки ним прагнемо показати: політика може бути зовсім іншою – нескомпрентованою, неочорненою. Галичина була завжди під загрозою, дуже багато боролася за свою незалежність. Незважаючи на це, кожен час приніс нам відому людину, яка зуміла в цих бурхливих моментах зберегти себе, сутність, і розвивати власне Галичину як незалежний і дуже багатий ідеями та здобутками край. От і сьогодні хочемо показати всій Україні: на Галичині є достойні люди, які багато зробили для країни. І ми можемо зробити її ще кращою, завдяки тому досвіду, який отримали від визначних попередників», – каже LMN Ірина Бек з Української Галицької партії.

У брошуру увійдуть визначні люди з різних сфер діяльності, зазначають в УГП.

 

«Хочемо подивитися на успішного галичанина в бізнесі, в освіті. Також маємо на меті підкреслити постать Андрея Шептицького, який дуже багато зробив в різних сферах – для розвитку громад, бізнесу, культури та в духовному напрямку. Він власне спонукав церкву ставати лідером суспільних змін, – додає Ірина Бек. – Хто увійде у «сто галичан», для нас поки є загадкою, бо це вирішуватимуть люди. Поки що думаємо над візуалізацією, аби якісно та ефективно показати цих постатей. Для цього візьмемо яскраві фотографії людини і її оточення, цікаві згадки з її біографії,  а також професійну, громадську, соціальну, політичну діяльність. У вересні будемо мати вже готову брошуру, яку зможемо розповсюджувати та ділитися нею з галичанами».

Умови конкурсу з’являться згодом на офіційній сторінці партії у Фейсбук. А поки варто підписатися на сторінку УГП та стежити за хештегом #100_галичан_які_змінили_світ. І у коментарях пропонувати кандидатів.

 

100 галичан, які змінили світ. Анонс проєкту

Українська Галицька Партія запускає проєкт "100 галичан, які змінили світ." Письменники, актори, юристи, спортсмени, архітектори, митці – час зібрати відомих усіх галичан в одному проєкті! І тих, хто тут народився і тих, хто тут працював і навіть тих, що ніколи тут не були, але прославили наш край.Кожен з вас зможе сам запропонувати кандидатуру видатного галичанина чи галичанки. Разом з вами ми оберемо 100 імен, які зібрали найбільшу кількість ваших лайків. За результатами голосування Українська Галицька Партія видасть брошуру із сотнею імен найвеличніших галичан. Ну бо ми – галичани і ми маємо ким пишатись ;)Усі умови конкурсу ми оприлюднимо дещо згодом. А поки – підписуйтесь на нашу сторінкую, стежте за хештегом #100_галичан_які_змінили_світ Ну і обов'язково пропонуйте у коментарях кандидатів. Давайте разом залишимо слід в історії Галичини та в Україні загалом.Ірина Бек Ірина Моряк Богдан Панкевич Ivan Shchurko Ірина Яремчук Anna Voitovych Іван Кізюк (Ivan Kiziuk) Олег Саїк (Oleh Sayik) Івасишин Світлана

Опубліковано Українська Галицька Партія Понеділок, 27 липня 2020 р.

 

Фото та відео: УГП

Схожі новини