Перед переміщенням, відповідно до процедури, на автомобілях були розміщені повідомлення із зверненням до власників самостійно прибрати авто. Проте вони цього не зробили, тому за рішенням комісії, до складу якої входять поліція, працівники сервісного центру МВС, посадовці та депутати міськради, машини перевезли на штрафмайданчик, що на вул. Конюшинній, 13.
Відомо, що загалом станом на сьогодні, за рішенням комісії з публічного простору Львівської громади на арештмайданчик перемістили вже 89 покинутих транспортних засобів.