Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сторінку Адміністрації президента у Facebook “поєднали” з сторінкою “За Зеленського”
12 Червня, 08:31

Сторінку Адміністрації президента у Facebook “поєднали” з сторінкою “За Зеленського”

Адміністратор сторінки Адміністрації президента України у Facebook об’єднав її зі сторінкою «За Зеленського».

На це звернув увагу користувач Максим Саваневський.

«Є ФБ-сторінка Адміністрації президента. АП – це не приватна структура, а орган, який забезпечує здійснення конституційних повноважень президента України. Цю сторінку передали від АП попереднього президента людям новообраного президента. І я сподіваюсь АП нинішнього президента передасть її новому президенту теж. Але я не розумію, якого біса нова АП приєднала 180 тисяч людей, які фоловили сторінку “За Зеленського” до сторінки АП. Це як? Уявіть, якщо б Парубій додав своїх фоловерів без їх згоди до офіційної сторінки Верховної Ради. Диджитал, такий диджитал», – додав він.

Злиття Facebook-сторінки Адміністрації президента України та сторінки “За Зеленського” спрямоване на вирівнювання балансу думок у коментарях.

Таке пояснення надала “Українській правді” речниця “Команди Зеленського” Ірина Побєдоносцева.

«Висвітлення діяльності президента України в соціальній мережі Facebook передбачає забезпечення максимального охоплення української аудиторії в найбільш ефективний спосіб, зокрема, без використання платних рекламних інструментів. Президентські перегони суттєво посилили політизованість українських інтернет-користувачів, що негативно вплинуло на сторінку Адміністрації президента відразу ж після інавгурації. Тож запрошення прихильників чинного президента Володимира Зеленського приєднатися до сторінки Адміністрації президента було логічним кроком, спрямованим на вирівнювання балансу думок у коментарях сторінки», – пояснила вона.

 

Фото: FB Максима Саваневського

Схожі новини