Страйкувати вже 1 березня пообіцяли лікарі “швидкої”. Все через низьку зарплатню і непрофільні виклики | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Страйкувати вже 1 березня пообіцяли лікарі “швидкої”. Все через низьку зарплатню і непрофільні виклики
13 Лютого, 20:30

Страйкувати вже 1 березня пообіцяли лікарі “швидкої”. Все через низьку зарплатню і непрофільні виклики

Якщо до 1 березня Львівська адміністрація не розв’яже проблеми з низькими зарплатами та непрофільними викликами — медики Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф страйкуватимуть.

Про це вони попередили голову Львівської адміністрації під час зустрічі та обговорення проблем. І це сьогодні під час свого звіту підтвердила очільниця департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

 

«Нам висунули певні вимоги, погрожували страйками. Найбільше їх турбує низька заробітна плата і непрофільні виклики, — зазначила Ірина Микичак. — Над вирішенням цих проблем область працює, вишукує резерви, але для того, щоб суттєво доплатити одній службі, треба суттєво реорганізувати іншу службу, де є надлишок персоналу чи приміщень».

 

Що ж до непрофільних викликів, то медики мали б провести інформаційну кампанію з мешканцями.

 

«Якщо наша медицина катастроф має таку кількість непрофільних викликів, це означає, що в нас не спрацьовує первинна ланка. Ми не створюємо підрозділи невідкладної медичної допомоги, не проводимо інформаційну роз’яснювальну кампанію серед населення. Сімейний лікар має своїм пацієнтам пояснити, що не на всі болячки має їхати швидка допомога».

Відео