Стрийська мерія збільшила фінансування приватного футбольного клубу, який неофіційно належить… меру Стрия | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стрийська мерія збільшила фінансування приватного футбольного клубу, який неофіційно належить… меру Стрия
23 Січня, 17:59

Стрийська мерія збільшила фінансування приватного футбольного клубу, який неофіційно належить… меру Стрия

Стрийська міськрада збільшила фінансування футбольного клубу «Скала 1911», президентом якого є мер Стрия Олег Канівець, до 6,2 млн грн на 2024 рік – це на 830 тис. грн більше, ніж торік. Загалом за чотири роки Стрийська міськрада виділила на фінансування приватного футбольного клубу майже 15,4 млн грн. Про це повідомляють журналісти NGL.media.

Фінансування приватного ФК «Скала 1911» у розмірі 6,2 млн грн вказане окремим рядком у бюджеті Стрийської міської територіальної громади на 2024 рік.

Отримувати стабільне фінансування з міського бюджету «Скала 1911» стала незабаром після його пана Канівця на виборах у 2020 році.

Тоді заступник мера Стрия Микола Дмитришин заявив, що твердження про бюджетне фінансування приватного футбольного клубу є помилковим, бо гроші отримує не клуб, а однойменна громадська організація. Зазначимо, що засновниками громадської організації «ФК “Скала 1911”» є сам Микола Дмитришин і син мера міста Тарас Канівець. У 2023 році було створене ТОВ «ФК “Скала 1911”», засновниками якого стали ГО «ФК “Скала 1911”» і місцевий підприємець Роман Рибчинський.

Донедавна обома організаціями – і ТОВ, і ГО – керував депутат Стрийської міськради Володимир Бурій. У грудні минулого року на посаді директора ГО «ФК “Скала 1911”» його змінив Володимир Брич, а Бурій залишився керівником ТОВ «ФК “Скала 1911”».

Відео