Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стрийські рятувальники звільняли з автобусного сидіння 9-річного пасажира
01 Листопада, 10:48
logo-black

Стрийські рятувальники звільняли з автобусного сидіння 9-річного пасажира

Юлія Швидко

Вчора о 19.40 пасажири мікроавтобуса “Mercedes Sprinter” сполученням “Львів-Мукачево” викликали рятувальників та медиків до 9-річного хлопчика.

У рейсовому автобусі школяр засунув пальчик в отвір металевого профілю сидіння Там він застряг. З часом палець набряк. Бабуся та пасажири зрозуміли, що самостійно не зможуть палець вивільнити, звернулись по допомогу до фахівців.

«Малий їхав з бабусею зі Львова у Мукачево – поверталися з подорожі додому. Хлопчик казав, що у дорозі почав нудьгувати, тому вирішив розважитися. Пальчиком шпортав сидіння, тоді відчув, що не може його витягнути. Бабусі теж це не вдалося. До порятунку долучилися інші пасажири – змащували руку жиром, милом, але все було без результату, – розповідає LMN стрийський рятувальник Петро Куль. – Коли зателефонували до нас, ми спочатку викликали «швидку». Це ж дитина. Самі виїхали на місце пригоди».

f2y1gukllxvtltqzzbf18hxc5ia2lfxvm7cwblvc
67-528x900

Рейсовий автобус зупинили в селі Більче Стрийського району.

Рятувальники за допомогою ручної ножівки розрізали металеву конструкцію стільця та вивільнили палець дитини. Під час розрізання руку хлопця поливали водою, аби охолодити метал та запобігти опікам.

«В автобусі відкрутили сидіння. Разом з дитиною перенесли у «швидку». Десь зо півгодини розрізали, витягали. Постійно говорили з малим, аби його відволікти від самої процедури. Лікарі сказали, що з дитиною все добре, відпустили. Правда, автобус, мабуть, прибув на кінцеву станцію з годинним запізненням, – додає Петро Куль. – Із хлопчаками таке часто трапляється. У моїй практиці довелося рятувати дитину, пальчик якої застряг в іграшковому пістолеті. Натиснув курок і не міг витягнути з барабану. Дитину дуже боліло, страшенно плакав. Але теж обійшлося без наслідків».

Фото: ДСНС

Схожі новини