«Стримувати, балансувати, зупиняти, політично бити по руках»: Вакарчук про Зеленського | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Стримувати, балансувати, зупиняти, політично бити по руках»: Вакарчук про Зеленського
05 Липня, 21:27

«Стримувати, балансувати, зупиняти, політично бити по руках»: Вакарчук про Зеленського

Партія “Голос” підтримає позитивні ініціативи президента Володимира Зеленського, але буде стримувати депутатів “Слуги народу”.

Про Святослав Вакарчук заявив в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

«Якщо президент або його політична сила раптом будуть займатися чимось іншим, не тим, що декларують, ми вважаємо, що наша місія – стримувати, балансувати, зупиняти. Я це називаю “політично бити по руках”. Ми зробимо все для того, щоб впливати на владу в Україні. Хто буде в коаліції – покаже час. Тільки конфігурація сил після 22 липня покаже, що, хто і де насправді.

 

Парламент – це місце для компромісів. Але є межа. Для нас “червона лінія” – ті політичні сили, які прямо підтримують або капітуляцію перед ворогом, або “ставання на коліна” перед ворогом. З тими, хто виступає проти європейського шляху України, хто так чи інакше був замішаний у корупційних злочинах, або хто мав відношення до того, що Україна опинилася в тій ситуації, в тому числі і у війні з Росією сьогодні, ми не збираємося ні про що домовлятися», – сказав Вакарчук.

Вакарчук спілкується з Віктором Пінчуком лише про гуманітарні проекти.

«Ми обоє є членами наглядової ради музею Голокосту “Бабин Яр”. Ми хочемо у Києві зробити великий історичний меморіал і музей Голокосту. Ми зустрічалися – це було у травні. Говорили тільки в рамках цього. Ми говорили приватно, може, хвилину. Ну, і в рамках ще декількох людей. Плюс я провів дві години за круглим столом. Ми говорили про те, якою має бути наступна наша стратегія. Я не говорю з ним про це (політику – ред.). Я не говорю з жодним олігархом про те, йти мені в політику чи ні. Мене, при всій повазі, цікавить думка звичайних людей», – заявив Вакарчук.

 

Фото: Радіо Свобода

Відео