Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стриянин заплатив 7000 доларів кілеру за вбивство київського адвоката
15 Листопада, 12:33

Стриянин заплатив 7000 доларів кілеру за вбивство київського адвоката

Правоохоронці затримали 47-річного мешканця Стрия, який замовив вбивство київського адвоката. Він якраз передавав гроші найманому вбивці у Києві, передає Захід.нет.

Про це сьогодні, 15 листопада, повідомила головна прокурорка Львівщини Ірина Діденко. За її даними, у жовтні стриянин вирішив убити одного з київських адвокатів. Для цього підшукав кілера, якому запропонував 7000 доларів, а також обіцяв покрити усі додаткові витрати, пов’язані із виконанням завдання.

«У подальшому замовник надав виконавцю інформацію про жертву, його маршрут, розпорядок дня, дані про авто, на якому той пересувається та відповідні фото», – каже Ірина Діденко.

Усю інформацію про адвоката замовник дізнався від своєї коханки. Вона раніше була дружиною юриста і добре знала його звички.

Стриянин домовився з кілером про усі деталі та зустрівся з ним в автомобілі, щоб передати винагороду. У цей момент авто оточили правоохоронці.

Найближчим часом чоловікові оберуть міру запобіжного заходу. За незавершене замовне вбивство стриянину загрожує 7,5 років тюрми.

Прокурорка Ірина Діденко не назвала ймовірних мотивів чоловіка, який замовив вбивство київського адвоката.

Фото: Ірина Діденко

Схожі новини