Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Студентки Львівського медуніверситету врятували у трамваї чоловіка
24 Вересня, 11:49

Студентки Львівського медуніверситету врятували у трамваї чоловіка

Христина Библик та Єлизавета Шепель у трамваї врятували 68-річного чоловіка, у якого зупинилося серце. Після занять студентки 6 курсу їхали трамваєм №2, коли раптом одному із пасажирів стало погано – він почав втрачати свідомість. Хворого поклали на підлогу і почали його реанімувати, інформує пресслужба університету.

Як розповіла Єлизавета Шепель, за порадою викладачів завжди возила із собою маску-клапан для штучного дихання. Під час проведення серцево-легеневої реанімації в трамваї він якраз придався. Саму процедуру штучного дихання проводила Христина Библик, закритий масаж серця допомагав робити ще один пасажир – молодий хлопець, що мав достатньо сил ритмічно давити на грудну клітину пацієнта.

Дівчата кажуть, що реанімаційні заходи проводили десь хвилин 10, поки не приїхала швидка. За цей час у чоловіка серце зупинялося двічі. Згодом хворого доправили в реанімаційне відділення Львівської обласної клінічної лікарні, де його стан вдалося стабілізувати. На думку завідувача анестезіолого-реанімаційним відділенням №1 Олега Півня, врятувати життя пацієнтові вдалося передусім завдяки професійним діям студентів, що надавали невідкладну допомогу.

До слова, у дівчат, як виявилося, вже був досвід реанімаційних заходів – обидві вони працювали свого часу медсестрами в реанімаційних відділеннях лікарень.Чоловік вижив та стан його поліпшується.

Схожі новини