Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Студенти у Львові вчитимуться дистанційно до 25 лютого
07 Лютого, 15:37

Студенти у Львові вчитимуться дистанційно до 25 лютого

У Львові ще два вищі навчальні заклади перейдуть на дистанційне навчання. Зокрема йдеться про Львівський національний університет імені І. Франка та Львівську політехніку. Дистанційний формат триватиме до 25 лютого.

Навчання для студентів Львівської політехніки розпочнеться з 14 лютого. Відповідно до наказу ректора, через погіршення епідситуації з 14 по 25 лютого навчання відбуватиметься дистанційно.

Водночас, у профкомі студентів ЛНУ імені І. Франка повідомили, навчальний процес у виші з 9 до 25 лютого також відбуватиметься дистанційно. Таке рішення прийняли, опираючись на рекомендації МОН та обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Представники профкому також зазначили, що згідно з результатами опитування, майже 74% студентів ЛНУ підтримують перехід до дистанційного формату навчання на початку семестру.

Нагадаємо, що студентів  Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького теж перевели на дистанційне навчання.

Схожі новини