Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Створено сайт для формування Інтернаціонального легіону добровольців
06 Березня, 10:36

Створено сайт для формування Інтернаціонального легіону добровольців

Міністерство оборони у співпраці з українськими IT-волонтерами створили сайт для подачі заявок на вступ до International Legion for the Territorial Defence of Ukraine, повідомляє Лівий берег.

Це було зроблено з метою популяризації, реального пришвидшення процесу відбору легіонерів і зменшення навантаження на консульства по всьому світі, повідомили на сторінці Міністерства оборони у Facebook.

“Крім того, ми повідомляємо, що волонтерськими зусиллями було організовано логістику з кордону Польщі до України та необхідний супровід. Сайт доступний за посиланням  https://ukrforeignlegion.com/“, – йдеться в повідомленні.

Також МЗС створило портал з найактуальнішою інформацією про умови та деталі вступу до International Legion for the Territorial Defence of Ukraine. Це єдиний державний сайт, що постачає офіційну інформацію про порядок вступу до лав Інтернаціонального легіону. Він доступний за посиланням https://fightforua.org.

Нагадаємо, для запису в Інтернаціональний легіон і по всі деталі потрібно звертатися до аташе з питань оборони посольства України у своїй державі. Контактну інформацію можна знайти на сайті посольства.

Додамо, що тисячі американських ветеранів вже виявили бажання воювати добровольцями за Україну.

«3 000 американських добровольців відповіли на заклик України долучатися до служби в міжнародному батальйоні, який допоможе протистояти силам вторгнення Росії. Переважно це вихідці з пострадянських держав, таких як Грузія та Білорусь. Але серед охочих є й американці, які воювали в Іраку, Боснії та інших гарячих точках», – повідомляє Голос Америки.

Схожі новини