Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Субсидії зменшені не будуть», – прем’єр-міністр України
28 Жовтня, 11:20

«Субсидії зменшені не будуть», – прем’єр-міністр України

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук пообіцяв, що цього року уряд не зменшить розмір субсидій. Із такою заявою він звернувся до людей у своєму відеоблозі.

«Субсидії зменшені цього року точно не будуть. Цей опалювальний сезон, всі ті, хто їх оформили, пройдуть на тих умовах, на яких вони вже оформили», – зазначив Гончарук.

Принцип оформлення субсидій, який існує на сьогодні, не зміниться і в наступному році. Уряд має намір досягти показника, при якому родина витрачатиме на комунальні послуги не більше 15% сукупного доходу, заявив прем’єр-міністр.

У проєкті закону про держбюджет на наступний рік, який уряд вніс на розгляд Ради, передбачене зменшення видатків на субсидії на 8 млрд грн або 14,5%.

Кабінет міністрів з травня 2020 року збільшив норму плати за житлово-комунальні послуги при призначенні субсидій з 15 до 20% середньомісячного сукупного доходу домогосподарства, передавав Zaxid.net. Після оприлюдненні інформації про зміни до законодавства, Міністерство соціальної політики України повідомило, що принцип розрахунку субсидій не змінився і визначається індивідуально. Домогосподарства з меншими доходами отримають меншу обов’язкову частку плати за комуналку, тобто, більший розмір субсидії.

Фото: ілюстративне

Схожі новини