Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Субсидію за плату на доставку газу нарахують автоматично
03 Лютого, 15:28

Субсидію за плату на доставку газу нарахують автоматично

У лютому Міністерство соціальної політики автоматично донарахує субсидію та пільгу за нову послугу з розподілу природного газу. Додаткове звернення громадян не потрібне, йдеться на офіційному сайті Міністерства соцполітики України.

«Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила окремий тариф на послугу розподілу природного газу в кінці грудня. Тому отримувачам пільг та субсидій надійшли нові платіжки із зазначенням повної вартості до сплати за послугу з розподілу природного газу. Бо ж відповідно до закону «Про житлово-комунальні послуги» це є складовою оплати комунальних послуг. Через те, що відповідні рішення НКРЕКП набули чинності лише з початку року, ми в лютому автоматично проведемо донарахування розміру пільг та субсидій з урахуванням нової послуги з розподілу природного газу за два місяці 2020 року», – повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

Нагадаємо, з 1 січня за газ і його доставку українці повинні платити окремо. Сума в платіжці за розподіл газу залежить від спожитих обсягів.

Фото: ілюстративне

Схожі новини