Сучасна лабораторія для дитячої лікарні - мрія здійсненна | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сучасна лабораторія для дитячої лікарні – мрія здійсненна
09 Листопада, 12:50

Сучасна лабораторія для дитячої лікарні – мрія здійсненна

У Львові хочуть закупити необхідне лабораторне обладнання для дитячої лікарні

Коли дитина потрапляє в лікарню, то від швидкості та якості проведення аналізів залежить точність діагнозу, подальше лікування, життя. Але через брак обладнання деякі аналізи просто неможливо зробити в лікарні.

Проект, автором якого є Наталія Ліпська, допоможе закупити обладнання у Львівську міську дитячу лікарню, необхідне для всіх аналізів.

Ціна питання – 2 988 749 грн.

Найчастіше, батькам доводиться звертатися у приватні клініки та робити лабораторні обстеження дітей там. А це – величезні кошти та трата часу, впродовж якого можна було б вже лікуватися.

Мета проекту – закупити обладнання, щоб потрібні аналізи робилися безпосередньо в лікарні і були доступні усім дітям.

“Ми постійно бідкаємося, що державна медицина погана, а приватна недоступна. Що ми маленькі гвинтики в системі і від нас нічого не залежить. І що наш голос все одно не буде почутий. Але чи дійсно це так? Зараз кожен львів’янин може проголосувати за сучасну якісну медицину для своєї дитини. І кожен голос дійсно матиме вагу,” – пише на свої сторінці у ФБ Наталія Ліпська.

Зараз міська дитяча лікарня потребує високотехнологічного обладнання – коагулометра. Нове обладнання дозволить отримувати необхідні результати обстежень за 15-30 хвилин роботи. Також, пристрій може виконувати близько 65 типів аналізів.

Проголосувати за проект №137  можна ТУТ.

Сучасна лабораторія зробить складні дослідження доступними для всіх дітей і збільшить шанси маленьких пацієнтів на одужання.

Відео