Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Суд арештував рахунки братів Дубневичів
28 Листопада, 21:15

Суд арештував рахунки братів Дубневичів

Арештовані ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Енергія-Новояворівськ”, кінцевими бенефіціарами якого є брати-народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі, повідомляє “Слово і Діло“.

Рішення ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Вадим Сенін.

Детектив вказує, що колишнього директора ТОВ “Енергія-Новояворівськ” Олександра Олексюка підозрюють у легалізації доходів.

За версією слідства, Олексюк у складі організованої групи забезпечив заволодіння ТОВ НВП “Енергія-Новояворівськ” 128,19 млн куб. м природного газу, який належав НАК “Нафтогаз України”.

Таким чином, підозрюваний заподіяв шкоди “Нафтогазу України” на суму 623,74 млн грн, що за своєю правовою природою є розміром неправомірної вигоди, отриманої ТОВ “Енергія-Новояворівськ” протягом 2013-2015 років.

Також є інформація, що управителем активів ТОВ “Енергія-Новояворівськ”, у тому числі Новояворівської ТЕЦ, наразі є компанія “Гарант Енерго М”.

За інформацією НАБУ, управитель отримав ліцензії на право виробництва теплової та електричної енергії.

Таким чином, детектив вважає, що арешт рахунків “Енергія-Новояворівськ” є достатнім і необхідним заходом.

Вислухавши доводи детектив, суд наклав арешт на рахунки “Енергія-Новояворівськ” в Ощадбанку, Укргазбанку, Індустріалбанку, Укрбудінвестбанк, ПриватБанку, а також банках “Фінансова ініціатива” та “Український капітал”.

Раніше ТЕЦ братів Дубневичів перейшли під тимчасове управління держави. НАБУ затримало у Львові чотирьох посадових осіб ТОВ “Енергія-Новий Розділ”, ТОВ “Енергія-Новояворівськ” та ТОВ “Енергія” за підозрою в заволодінні понад 300 млн куб м природного газу НАК “Нафтогаз України” на суму понад 1,4 млрд грн.

Схожі новини