Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Суд обрав запобіжний захід керівнику «Галсільлісу»
16 Січня, 11:36

Суд обрав запобіжний захід керівнику «Галсільлісу»

У понеділок, 13 січня, правоохоронці затримали керівника комунального лісового підприємства, а також службову особу, що систематично возив для свого шефа данину від продажу лісу. Обом фігурантам справи суд уже обрав міру запобіжного заходу. Йдеться про тримання під вартою в Львівському слідчому ізоляторі з альтернативою внесення застави для Мельника Володимира у розмірі 1 051 000 грн. та для Суховича Романа у розмірі 168 160 грн.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовці зобов’язали керівників дочірніх лісгоспів незаконно отримувати кошти від продажу лісу, в тому числі необлікованого. Підлеглі сплачували щомісячну «данину» керівництву з кожного реалізованого кубометра деревини.

Крім того, для нелегального збуту деревини до звітної документації підприємств вносили недостовірні відомості про кількість заготовленої та реалізованої продукції, її різновиди та санітарний стан. Зловмисники також створювали штучний дефіцит деревини для завищення її вартості, а різницю, не відображену в офіційній документації, привласнювали. За попередніми даними протягом 2019 року лише організатором оборудки отримано від підпорядкованих йому керівників лісгоспів неправомірну вигоду на суму понад 5 мільйонів гривень.

Як писала LMN раніше, правоохоронці затримали одного із очільників підприємства «Галсільліс» та керівника дочірньої структури після отримання чергової суми неправомірної винагороди.

  • 0
  • 1370
Схожі новини