Суд оголосив вирок п’ятьом беркутівцям, які розстрілювали людей піч час Революції Гідності | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Суд оголосив вирок п’ятьом беркутівцям, які розстрілювали людей піч час Революції Гідності
18 Жовтня, 13:43

Суд оголосив вирок п’ятьом беркутівцям, які розстрілювали людей піч час Революції Гідності

Святошинський районний суд Києва виніс вирок п’ятьом беркутівцям, які розстрілювали людей на вул. Інститутській в лютому 2018 року під час подій Революції Гідності. Про це повідомяє «Суспільне».

У залі суду були тільки два обвинувачених — Олександр Маринченко та Сергій Тамтура. Решта — Олег Янішевський, Сергій Зінченко та В’ячеслав Аброськін, перебувають у розшуку після обміну полоненими з росією в грудні 2019 року. Вони втекли до рф.

Зачитував вирок суду присяжних головуючий суддя Сергій Дячук.

Заступника командира полку Олега Янішевського суд визнав винним у вбивстві людей і призначив йому довічне ув’язнення. Також у нього забирають всі його звання. Павла Аброськіна та Сергія Зінченка також визнано винними у вбивстві людей і засудили до 15 років з позбавленням усіх звань і права обіймати посади 3 роки.

Двоє інших “беркутівців”, які залишились в Україні, Сергій Тамтура й Олександр Маринченко, були виправдані судом.

Прокурор Олексій Донський також заявив, що планує оскарження цього вироку в повному обсязі — і в питаннях кваліфікації і в питаннях щодо окремих обвинувачень.

Відео