Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Суд у Жовкві покарав українця за підроблений Covid-сертифікат
15 Лютого, 13:43
logo-black

Суд у Жовкві покарав українця за підроблений Covid-сертифікат

Жовківський районний суд призначив штраф чоловіку, котрий намагався перетнути кордон з підробним сертифікатом про вакцинацію від COVID-19. Про це виданню Львівська Мануфактура Новин стало відомо з вироку суду.

«Встановлено, що в серпні 2021 року мешканець м.Миколаїв (Миколаївська область) Володимир Андрієнко в мережі Інтернет відшукав бланк свідоцтва про вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19 вакциною «Pfizer» з реквізитами Київського обласного шкірно-венерологічного диспансеру та лікарською печаткою.  Після внесення у відповідні поля власних анкетних та паспортних даних чоловік видрукував Covid-сертифікат на кольоровому принтері», – йдеться у вироку.

22 січня 2022 року обвинувачений, під час перевірки документів на митному пості «Рава-Руська-Гребенне», скористався підробленим сертифікатом, однак, прикордонники виявили підробку.

Під час розгляду справи Володимир Андрієнко свою винну визнав повністю, відтак Жовківський районний суд визнав його винним за статтею «підроблення документів». Йому призначили покарання у вигляді штрафу 1360 гривень.

Додамо, минулого року Верховна Рада пропонувала запровадити відповідальність за підроблені covid-сертифікати. Зокрема за використання підробленого covid-сертифікату пропонували карати  штрафом від 17 тис. до 34 тис. гривень.

Медиків, які внесли у медичну документацію неправдиві дані про вакцинацію, пропонували карати штрафом від 34 тис. до 68 тис. гривень, або позбавляти волі до двох років з позбавленням права обіймати певні посади від одного до трьох. Документ пройшов перше читання, однак в другому читанні депутати не підтримали законопроєкт.

Схожі новини