Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Суд вимагає знести недобудований житловий комплекс у центрі Львова
07 Лютого, 20:14

Суд вимагає знести недобудований житловий комплекс у центрі Львова

Господарський суд Львівської області зобов’язав ТОВ «Голуба лагуна» знести будинок на вул. Судовій у Львові, поблизу церкви Анни. Ділянку, на якій вже повним ходом ішло будівництво, повинні привести до переднього стану, пишуть “Наші гроші”.

Позов на недобросовісного забудовника подала Львівська міська рада. Він орендував 300 соток для будівництва 4-поверхової адміністративно-офісної будівлі. Натомість тепер у містобудівних умовах вказано, що зводять 6 поверхів житлового будинку.

Обласний департамент ДАБІ у квітні 2017 року скасував містобудівні умови для компанії. Цього ж року у неї вичерпався термін на оренду земельної ділянки. Депутати відмовилися його продовжити.

У 2018 році «Голуба лагуна» через суд скасувала рішення ДАБІ і повернула містобудівні умови.

Тепер у своєму рішенні Господарський суд зазначив, що забудовник використовував ділянку не за призначенням, не продовжив терміни оренди, а також немає дозволу на проведення будівельних робіт. Саме тому це будівництво можна вважати самочинним.

 

signal-attachment-2020-02-07-152059_002
Будівництво станом на грудень 2019 року (фото ЛУН)

ТОВ «Голуба лагуна» зареєстроване у Львові, а його власником та директором є Юрій Матала. Раніше він був співвласником КВП «Енергомонтаж», яка без конкурсу отримувала держзамовлення на ремонти шкіл.

Додамо, на сайтах новобудов майбутній ЖК мав назву «Дохідний дім Interest». Зараз там вказано, що продажі від забудовника припинені. Чи встигла компанія збути якісь квартири, невідомо.

Фото основне: Проект будівництва

 

Схожі новини