Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Суд виніс вирок ухилянту за спробу дати хабар львівському прикордоннику
01 Червня, 11:57

Суд виніс вирок ухилянту за спробу дати хабар львівському прикордоннику

На Львівщині суд виніс вирок жителю Дніпропетровщини, який намагався підкупити прикордонника, щоб виїхати за межі України. Чоловік має сплатити 17 тисяч гривень штрафу. Про це LMN повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

За їх даними, у травні 36-річний житель Дніпропетровської області намагався перетнути кордон України та Польщі. Зважаючи на призовний вік, він не міг зробити це в законний спосіб, тож вирішив дати прикордоннику хабар.

«Встановлено, що у травні цього року підсудний, перебуваючи в одному з пунктів пропуску через державний кордон, надав працівнику прикордонної служби неправомірну вигоду у розмірі 2000 доларів США за сприяння у перетині державного кордону за підробленими документами», – розповіли в прокуратурі.

Чоловікові висунули обвинувачення за пособництво у підробленні офіційного документа, використання даного документа та надання працівникам прикордонної служби неправомірної вигоди з метою безперешкодного перетину державного кордону України (ч. 5 ст. 27 – ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 та ч. 1 ст. 369 КК України).

Погодившись із позицією прокуратури, суд постановив конфіскувати 2000 доларів США в дохід держави та зобов’язав правопорушника сплатити 17 тис грн штрафу.

 

Схожі новини