Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Суд заборонив будувати торгово-розважальний центр у курортному парку Трускавця
21 Лютого, 13:41
logo-black

Суд заборонив будувати торгово-розважальний центр у курортному парку Трускавця

Антоніна Скляренко

Вчора Київський окружний адміністративний суд відхилив апеляцію забудовника приватного підприємства «Квітка Полонини».  Власники хотіли звести торгово-розважальний центр у курортному парку Трускавця, навпроти бювету з мінеральними водами на вулиці Торосевича,8.

«Це порушувало всі норми. Адже величезну бетонну споруду хотіли збудувати в першій санітарній зоні охорони мінеральних джерел. Це загрожувало тим, що Трускавець взагалі міг втратити мінеральну воду. А без «Нафтусі» ми б перетворилися на депресивне місто. У нас немає підприємств, люди живуть тільки з того, що ми курортне місто»,  – розповідає Роман Бучкович міський депутат Трускавця.

Проти цієї забудови трускавчани виступали більше року.  А забудовник переконував, що має усі необхідні документи та дозволи. Підтримували «Квітку Полонини» і в трускавецькій мерії. Головний архітектор міста Зіновій Кушнір видав містобудівні умови та обмеження для реконструкції будівлі під заклад громадського харчування, торгівлі та готельного комплексу.

«Це дозволяло забудовникам звести у цій санітарній зоні повноцінний семиповерховий будинок. Площа забудови земельної ділянки мала складати 76% при допустимих 36%. Це означало, що там не було би більше місця ні для чого, ні припаркувати машину, ні проїхати. В разі виникнення надзвичайної ситуації, жодна рятувальна машина туди б не проїхала. Порушені були всякі  державні будівельні норми. Суд вже був заборонив «Квітці Полонини» зводити це будівництво, але вони подали апеляцію. Тепер програли її», – додає Бучкович.

Зараз люди побоюються, що буде подана ще касація до Верховного суду.

«В цьому будівництві були зацікавлені багато осіб. І так просто вони не відмовляться від цієї ідеї. Думаю будуть тиснути на міського голову, аби була ще касація до Верховного суду»,  – каже депутат.

Співвласником ПП «Квітка Полонини» є Віктор Возняк. Його називають давнім другом трускавецького мера Андрія Кульчинського. У 2012 році Андрій Кульчицький був довіреною особою Возняка під час виборів до Верховної Ради. А вже в 2015, коли Кульчицький балотувався на посаду мера Трускавця  Віктор Возняк допомагав йому. Надаючи для агітації свої ЗМІ – ТРК «Алсет» та «Твоє радіо».

Схожі новини