Суд засудив екс-мера Миколаєва та двох його спільників – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Суд засудив екс-мера Миколаєва та двох його спільників
27 Жовтня, 13:44

Суд засудив екс-мера Миколаєва та двох його спільників

У 2013 році вони намагалися “посприяти” будівництву заводу

Сихівський районний виніс вирок колишньому мерові Миколаєва.

Йому “дали” 9 років ув’язнення з позбавленням 8 рангу посадової особи місцевого самоврядування та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах місцевого самоврядування на 2 роки, та з конфіскацією належного йому майна.

Погорів екс-чиновник через “неправомірну вигоду”. Кілька років тому він зі своїми спільниками отримали 1 мільйон гривень та 5 тисяч доларів від людини, котра дуже хотіла отримали земельну ділянку у Миколаєві, щоб побудувати завод.

За ці гроші винуватці обіцяли допомогти лобіювати відповідне рішення у Миколаївській міській раді і знизити вартість ділянки.

Одному із співучасників суд призначив покарання у вигляді 8 років ув’язнення, з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю в органах місцевого самоврядування на 2 роки та з конфіскацією майна, а іншому – 8 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю в органах місцевого самоврядування на 2 роки та з конфіскацією належного йому майна, – розповіли у прес-службі прокаратури.

  • 0
  • 210
Відео