Суд звільнив від покарання львівського підприємця, який побив прикордонника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Суд звільнив від покарання львівського підприємця, який побив прикордонника
18 Жовтня, 12:01

Суд звільнив від покарання львівського підприємця, який побив прикордонника

Яворівський райсуд Львівщини визнав винними Михайла Каламуняка та його сина Тараса за напад на прикордонників у пункті пропуску «Краківець». Однак замість трьох років обмеження волі суд звільнив їх від відбування покарання, призначивши річний іспитовий термін, передає “Захід.нет”.

13 лютого цього року через пункт пропуску «Краківець» Михайло та Тарас Каламуняки намагалися виїхати в Польщу на мікроавтобусі “Мерседес Спрінтер” без міжнародного страхового сертифіката. У них виник конфлікт із прикордонником, під час якого чоловіки вдарили службовця кілька разів. Після цього Михайло та Тарас Каламуняки закрилися в своєму автомобілі і відмовлялися вийти. в. Після прибуття поліції прикордонники розбили скло авто, щоб затримати чоловіків.

Унаслідок побиття лікарі діагностували у прикордонника закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забої м’яких тканин голови.  У судовому засіданні Михайло та Тарас Каламуняки повністю визнали свою провину.

Михайло Каламуняк є одним із підприємців, які здають в оренду скандальні машинки на площі перед Оперним театром у Львові. Діяльність атракціонів на цій площі заборонена ще від грудня 2015 року. Однак підприємці постійно ігнорують цю заборону і здають електромашинки в оренду з під’їздів сусідніх будинків.

Суддя Яворівського райсуду Наталія Кондратьєва визнала Михайла та Тараса Каламуняків винними в умисному заподіянні тілесних ушкоджень прикордоннику. Однак замість трьох років обмеження волі звільнила їх від відбування покарання, призначивши кожному по одному року іспитового терміну.

Фото: ілюстрація.

Відео