Судді скасували реєстрацію на чотири незаконні самобуди у Львові – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Судді скасували реєстрацію на чотири незаконні самобуди у Львові
03 Травня, 13:31

Судді скасували реєстрацію на чотири незаконні самобуди у Львові

Суд зобов’язав львів’янку, яка незаконно збудувала чотири приміщення, знести їх та скасувати незаконну реєстрацію. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Слідчі встановили, що жінка незаконно збудувала та зареєструвала право власності на 4 об’єкти самочинного будівництва.

Відповідачка на підставі договору дарування набула у власність нежитлове приміщення на одній із вулиць Львова, а саме механічну майстерню площею майже 180 кв.м. А потім без жодних дозволів зробила добудову до майстерні. Йдеться про чотири приміщення з окремими входами, орієнтовною площею 10 кв м кожне.

Згодом, жінка звернулась до держреєстратора, який припинив право власності на механічну майстерню та одночасно зареєстрував право власності на 4 окремі квартири.

«Проте, що самочинне будівництво відбулось без дозвільних документів та не було здане в експлуатацію і відповідно до законодавства не могло бути об’єктом права власності. Відповідно, шляхом реєстрації приміщень, вона легалізувала свої самобуди», – йдеться у повідомленні.

Прокурори виявили порушення та звернулись до суду з позовом. Суд підтримав позицію прокуратури і задоволив позов в повному обсязі.

Відео