Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Суддю Кріля із Турки відсторонили через хабар
10 Січня, 14:45

Суддю Кріля із Турки відсторонили через хабар

Луку Кріля, суддю Турківського районного суду, відсторонено від правосуддя у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності. Хто тепер проводитиме суди в районі, невідомо.

Єдиний служитель Феміди в Турківському районі взяв хабара ще 19 грудня. Одну тисячу євро вимагав в місцевого жителя, обіцяючи натомість не притягувати його до кримінальної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронці затримали суддю на робочому місці після одержання другої частини неправомірної вигоди.

Як писала LMN раніше, під час затримання судді стало погано і його в наручниках повезли до лікарні на обстеження. Та серйозних проблем зі здоров’ям медики не виявили.

На Турківщині суддя Кріль не зажив доброї слави. Його співробітники жалілись, що той часто зловживав алкоголем. міг нахамити підлеглим, облаяти.

Лука Кріль з 2010 року працював головою Турківського суду. Його двічі відсторонювали від ведення справ. З 2018-го він приступив до виконання обов’язків головного судді району. Поки невідомо, хто прийде на місце затриманого. Луці Крілю світить 10 років позбавлення волі.

  • 0
  • 531
Схожі новини