Супрун каже, що дякувати корисно для здоров’я | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Супрун каже, що дякувати корисно для здоров’я
05 Липня, 16:55

Супрун каже, що дякувати корисно для здоров’я

Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я, каже, що суспільство, в якому культивується вдячність, є більш толерантним та відкритим.

“Дякувати за допомогу, за спільну роботу чи навіть за те, що важлива для вас людина просто поруч — здорова звичка. Подяка — зовсім не прояв слабкості. Розвивати культуру вдячності важливо як у суспільстві загалом, так і в кожній окремій команді, установі чи організації. Дякуючи, ми демонструємо іншим, що цінуємо те, що для нас зробили, водночас заохочуємо допомогти знову”, – каже Супрун.

Особливо важливим Супрун вважає дякування працівникам державної чи комунальної сфер, адже ці люди потребують додаткової мотивації.

“Подяка зміцнює команду та дає відчуття причетності до чогось спільного та великого. Вдячність робить місце роботи більш комфортним та мотивує людей працювати краще. Подяка та визнання у роботі можуть бути більш ефективним засобом мотивації, аніж гроші”, – зазначила Уляна.

Вдячність зменшує ризики серцевих нападів. Дослідження показали, що люди, які регулярно ведуть щоденник подяк, мають здоровіше серце, ніж ті, хто просто фіксують події протягом дня — подумки чи в нотатках.

  • 0
  • 73
Відео