Супрун розповіла, як зберегти психічне здоров’я перед виборами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Супрун розповіла, як зберегти психічне здоров’я перед виборами
22 Березня, 16:44

Супрун розповіла, як зберегти психічне здоров’я перед виборами

У передвиборчий час багато людей поводить себе неадекватно та імпульсивно. Про це у своєму дописі у фейсбук розповіла виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

У цей період вона радить зберігати спокій.

“Маніпулятори мають арсенал прийомів, щоби вивести людину з рівноваги. Це може бути крик, активні рухи, груба поведінка чи вигукування особистих образ, – кажу Супрун. – У такому випадку, якщо є можливість — розверніться та йдіть геть. Сперечатися та доводити свою точку зору таким людям немає сенсу. Якщо ви міцний горішок — можете вислухати людину та навіть намагатися її заспокоїти, щоби далі перейти до конструктивного діалогу. Це спрацьовує не у всіх випадках, але іноді вартує зусиль”.

Також важливо не відповідати агресією на агресію. Варто нагадати, що поведінка співрозмовника  неприпустима та може мати негативні наслідки.

Супрун каже, підвищення голосу, вказування пальцями чи зневажливе звертання можуть погіршити ситуацію. Краще розмовляти низьким та спокійним голосом. Не треба перекрикувати людину. Говорити до неї варто після того, коли та все вискаже.

Коли надії на конструктивне обговорення взагалі не залишилося, ігноруйте неадекватну поведінку та уникайте будь-якого контакту, – додає. – Люди, які поводяться неадекватно можуть мати психічні проблеми чи розлади. Не варто звинувачувати їх за таку поведінку, адже ви можете не знати, що зараз відбувається в їхньому житті. Найкращі дії в цьому випадку — порадити звернутися до лікаря та за можливості допомогти людині отримати фахову допомогу”.

Виконувачка обов’язків МОЗ стверджує, що спілкування з агресивною людиною може стати причиною додаткового стресу. Також це погано впливає на самопочуття та настрій. У такому випадку радить вийти на прогулянку чи пробіжку, поговорити з близькою людиною.

Фото: зі сторінки у фейсбук Уляни Супрун.

  • 0
  • 312
Відео