«Сусіди чули, що пахло газом»: у Бродівській ТГ вибухнув дерев’яний будинок(ФОТО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Сусіди чули, що пахло газом»: у Бродівській ТГ вибухнув дерев’яний будинок(ФОТО)
13 Травня, 10:48
logo-black

«Сусіди чули, що пахло газом»: у Бродівській ТГ вибухнув дерев’яний будинок(ФОТО)

Антоніна Скляренко

Сьогодні, 13 травня, удосвіта, в селі Язлівчик, що належить Бродівській ТГ Золочівського району, місцевих розбудив звук вибуху. Як виявилося розірвало у дерев’яному будиночку. На щастя, в помешканні на цей час нікого не було.

«Господарі живуть в Бродах, у село навідуються лише іноді. Це їхній дачний будиночок. Того дня їх не було. Сусіди кажуть, чули, як поруч пахло газом, але не могли виявити звідки. В селі ж хати всі поруч одна до одної. Десь біля 5 ранку раптом вибухнуло. Як пояснили газовики, ймовірно, був витік газу з плити», – розповіли LMN у селі.

Від вибуху дерев’яний будинок розміром 9 на 5 м повністю зруйнувало.

«На момент прибуття пожежників до місця виклику з’ясувалось, що внаслідок вибуху будинок зруйновано повністю, також виникло загорання будівлі на площі 1 кв.м. та у поруч розташованій господарській споруді на площі 1 кв.м. Вже о 05:31 пожежу вдалось повність ліквідували», – каже Ігор Курус із управління ДСНС Львівщини.

Наразі на місці інциденту працює газова служба та інспектори ДСНС. На щастя, ніхто із людей не постраждав, а от розмір завданих збитків ще будуть підраховувати фахівці.

ФОТО: ДСНС Львівської області

  • 0
  • 1302
Відео