Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Суспільне запропонувало Kalush Orchestra представити Україну на Євробаченні
17 Лютого, 14:31

Суспільне запропонувало Kalush Orchestra представити Україну на Євробаченні

Сьогодні, 17 лютого, на позачерговому засіданні Організаційний комітет Національного відбору ухвалив рішення запропонувати гурту Kalush Orchestra представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 у Турині. Про це повідомило Суспільне.

За їхніми словами, Суспільний мовник стежить за дотриманням Правил Нацвідбору та порядку визначення представника від України. Таким чином у випадку, якщо переможець  відмовляється від участі у Євробаченні, Суспільне має право прийняти рішення про визначення представника від України на конкурсі з числа інших фіналістів.

«Для мовника важливо зберегти довіру глядачів до пісенного конкурсу, тому “Суспільне” пропонує гурту, який посів друге місце у фіналі та отримав найбільшу підтримку глядачів, представити Україну на “Євробаченні-2022”, керуючись принципом дотримання рейтингової таблиці фіналістів Національного відбору», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, гурт Kalush Orchestra посів друге місце у фіналі нацвідбору та отримав 14 балів загалом, з них максимальні 8 балів від глядачів та 6 балів від суддів.

Схожі новини